تلفن تماس دبیرخانه

جهت تماس با دبیرخانه کنفرانس فقط با شماره تلفن 02833901300 تماس حاصل فرمایید.

نحوه پرداخت هزینه‌ها

جهت اطلاع از نحوه پرداخت هزینه‌‌ها (دریافت شناسه پرداخت دانشگاه و شماره حساب جهت واریز هزینه‌ها) به صفحه هزینه‌ها مراجعه فرمایید.

نتایج داوری مقالات

به اطلاع شرکت‌کنندگان محترم می‌رساند نتایج داوری مقالات به تدریج و تا روز سه‌شنبه 5 تیرماه از طریق ایمیل اعلام خواهد شد. همچنین می توانید در صفحه کاربری خود وضعیت مقالات را کنترل نمایید.

ثبت‌نام در کارگاه‌ها

جهت ثبت‌نام در کارگاه‌های مورد علاقه خود لطفا به صفحه کارگاه‌ها در منوی درباره کنفرانس مراجعه و یا به صفحه کاربری خود وارد شده و سپس از منوی امکانات کاربری گزینه ثبت‌نام در کارگاه‌ها را انتخاب نمایید.

ارسال فایل تصحیح مقالات

مقالاتی که نتیجه داوری آنها تصحیح اعلام شده است می بایست حتما فایل نهایی تصحیح شده مقاله خود را از طریق پنل کاربری خود از قسمت مربوط به مقالات ارسال نمایند. نتایج داوری به مرور در حال ارسال است.

کارگاه‌های جانبی

به اطلاع پژوهشگران گرامی می‌رساند که لیست کارگاه‌های جانبی ششمین کنفرانس مهندسی و فیزیک پلاسما ایران به شرح زیر می‌باشد:
1. کارگاه فناوری پلاسما در مدیریت پسماند
2. کارگاه تخصصی پلاسما در صنعت آب و فاضلاب
3. کارگاه فناوری پلاسما در صنعت چاپ و بسته بندی
4. کارگاه فناوری پلاسما در درمان زخم و جوانسازی پوست
مشاهده صفحه کارگاه‌ها

عضویت در کانال تلگرام کنفرانس

به اطلاع شرکت‌کنندگان محترم می‌رساند، جهت تسریع در روند اطلاع رسانی کنفرانس، خواهشمند است در کانال تلگرام به آدرس Iranplasmasociety@ عضو شوید.

ششمین کنفرانس مهندسی و فیزیک پلاسما

ششمین کنفرانس مهندسی و فیزیک پلاسما با هدف بررسی و ارائه آخرین نتایج در فیزیک و مهندسی پلاسما در مراکز صنعتی و تحقیقاتی ایران در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی قزوین در تاریخ 27 و 28 تیر ماه 1397 برگزار می‌گردد.

pep2018@plasmasociety.ir

سوالات و مشکلات خود را از طریق ایمیل یا صفحه تماس با ما مطرح نمایید.
کانال تلگرامی : Iranplasmasociety@
تلفن تماس: 02833901300

مشاهده تصویر
برای مشاهده پوستر در ابعاد بزرگتر روی آن کلیک کنید

مشاهده تصویر
برای مشاهده پلان در ابعاد بزرگتر روی آن کلیک کنید