آدرس و تلفن محل‌هاي اسکان

خوابگاه اعضاي هيات علمي: قزوين، خيابان دانشگاه، کوچه 33 (شهيد حيدري)، پلاک 50، استاد سراي دانشگاه.
خوابگاه دانشجويان: قزوين، بلوار نوروزيان، خوابگاه مرکزي دانشگاه؛
خوابگاه برادران: خوابگاه علامه رفيعي، تلفن تماس: 09127875644
خوابگاه خواهران: خوابگاه کوثر، تلفن تماس: 09129232899

لغو برگزاري تمامي کارگاه‌ها

به اطلاع شرکت کنندگان محترم مي رساند که هيچ يک از کارگاه‌هاي تخصصي پلاسما به دليل به حد نصاب نرسيدن ثبت‌نام‌کنندگان برگزار نخواهند شد و هزينه ثبت‌نام کارگاه‌ها به کساني که مبادرت به پرداخت آن کرده بوند مسترد خواهد شد.

تغيير ابعاد پوستر

توجه مهم: ابعاد پوستر بايد 70 در 50 سانتيمتر عمودي باشد، کساني که پوستر خود را در ابعاد قبلي (100 در 70 سانتيمتر) پرينت کرده‌اند نيز مي‌بايست پوستر را در ابعاد جديد آماده و مجددا پرينت نمايند، به اين اشخاص در روز کنفرانس هزينه پوستر اوليه به عنوان خسارت پرداخت خواهد شد.

مهلت واريز هزينه ها

به اطلاع شرکت کنندگان محترم مي رساند که مهلت واريز هزينه ها 16 تيرماه مي باشد. جهت اطلاع از نحوه واريز هزينه ها به صفحه مربوطه مراجعه فرماييد. 

اطلاعيه برگزاري کارگاه ها

به اطلاع شرکت کنندگان محترم مي رساند که فقط "کارگاه تخصصي پلاسما در صنعت آب و فاضلاب" در روز 28 تير ماه برگزار خواهد شد و ساير کارگاه ها به دليل به حد نصاب نرسيدن برگزار نخواهد شد.

درخواست وعده شام و صبحانه

به اطلاع پژوهشگران گرامي مي‌رساند که امکان رزرو وعده شام چهارشنبه 27 تيرماه به قيمت 25000 تومان و صبحانه پنجشنبه 28 تيرماه به قيمت 10000 تومان فراهم شده است. بدين منظور لطفا درخواست خود را به ايميل mehramiz@sci.ikiu.ac.ir ارسال فرماييد.

تلفن تماس دبيرخانه

جهت تماس با دبيرخانه کنفرانس فقط با شماره تلفن 02833901300 تماس حاصل فرماييد.

نحوه پرداخت هزينه‌ها

جهت اطلاع از نحوه پرداخت هزينه‌‌ها (دريافت شناسه پرداخت دانشگاه و شماره حساب جهت واريز هزينه‌ها) به صفحه هزينه‌ها مراجعه فرماييد.

نتايج داوري مقالات

به اطلاع شرکت‌کنندگان محترم مي‌رساند نتايج داوري مقالات به تدريج و تا روز سه‌شنبه 5 تيرماه از طريق ايميل اعلام خواهد شد. همچنين مي توانيد در صفحه کاربري خود وضعيت مقالات را کنترل نماييد.

ثبت‌نام در کارگاه‌ها

جهت ثبت‌نام در کارگاه‌هاي مورد علاقه خود لطفا به صفحه کارگاه‌ها در منوي درباره کنفرانس مراجعه و يا به صفحه کاربري خود وارد شده و سپس از منوي امکانات کاربري گزينه ثبت‌نام در کارگاه‌ها را انتخاب نماييد.

ارسال فايل تصحيح مقالات

مقالاتي که نتيجه داوري آنها تصحيح اعلام شده است مي بايست حتما فايل نهايي تصحيح شده مقاله خود را از طريق پنل کاربري خود از قسمت مربوط به مقالات ارسال نمايند. نتايج داوري به مرور در حال ارسال است.

کارگاه‌هاي جانبي

به اطلاع پژوهشگران گرامي مي‌رساند که ليست کارگاه‌هاي جانبي ششمين کنفرانس مهندسي و فيزيک پلاسما ايران به شرح زير مي‌باشد:
1. کارگاه فناوري پلاسما در مديريت پسماند
2. کارگاه تخصصي پلاسما در صنعت آب و فاضلاب
3. کارگاه فناوري پلاسما در صنعت چاپ و بسته بندي
4. کارگاه فناوري پلاسما در درمان زخم و جوانسازي پوست
مشاهده صفحه کارگاه‌ها

عضويت در کانال تلگرام کنفرانس

به اطلاع شرکت‌کنندگان محترم مي‌رساند، جهت تسريع در روند اطلاع رساني کنفرانس، خواهشمند است در کانال تلگرام به آدرس Iranplasmasociety@ عضو شويد.

ششمين کنفرانس مهندسي و فيزيک پلاسما

ششمين کنفرانس مهندسي و فيزيک پلاسما با هدف بررسي و ارائه آخرين نتايج در فيزيک و مهندسي پلاسما در مراکز صنعتي و تحقيقاتي ايران در دانشگاه بين‌المللي امام خميني قزوين در تاريخ 27 و 28 تير ماه 1397 برگزار مي‌گردد.

pep2018@plasmasociety.ir

سوالات و مشکلات خود را از طریق ایمیل یا صفحه تماس با ما مطرح نمایید.
کانال تلگرامی : Iranplasmasociety@
تلفن تماس: 02833901300

مشاهده تصویر
برای مشاهده پوستر در ابعاد بزرگتر روی آن کلیک کنید

مشاهده تصویر
برای مشاهده پلان در ابعاد بزرگتر روی آن کلیک کنید