مجمع عمومی سالیانه انجمن علوم و مهندسی پلاسما ایران

با سلام و احترام خدمت پژوهشگران گرامی
مجمع عمومی سالیانه انجمن علوم و مهندسی پلاسما ایران در روز اول همایش مورخ 21 اردیبهشت ماه 96 در تالار شهید بهشتی دانشکده اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی از ساعت 9:30 تا 10:15 دقیقه برگزار می گردد. از این رو انجمن علوم و مهندسی پلاسما ایران از تمامی شرکت کنندگان همایش برای حضور در این مجمع دعوت به عمل می آورد.
کمیته اجرایی پنجمین کنفرانس مهندسی و فیزیک پلاسما ایران

ضیافت شام

از پژوهشگران گرامی برای حضور در ضیافت شام پنجمین كنفرانس مهندسی و فیزیك پلاسما ایران در پل طبیعت تهران دعوت به عمل می آید. برای دریافت دعوت نامه به كمیته پذیرش در روز اول همایش مراجعه فرمایید.
ساعت حركت سرویس: ١٨:٣٠ از جلوی درب دانشكده اقتصاد
کمیته اجرایی پنجمین کنفرانس مهندسی و فیزیک پلاسما ایران

ارسال فایل تصحیح مقالات

مقالاتی که نتیجه داوری آنها تصحیح اعلام شده است می بایست حتما فایل نهایی تصحیح شده مقاله خود را از طریق پنل کاربری خود از قسمت مربوط به مقالات ارسال نمایند.

نحوه پرداخت هزینه‌ها

جهت اطلاع از نحوه پرداخت هزینه‌‌ها به صفحه هزینه‌ها مراجعه فرمایید.
همچنین ایمیل هزینه های کنفرانس برای افرادی که وضعیت اسکان و غذای خود را مشخص کرده اند ارسال شده است، خواهشمند است حداکثر تا 10 اردیبهشت ماه نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایید. همچنین پژوهشگرانی که تا کنون وضعیت اسکان و غذای خود را مشخص نکرده اند تا همین تاریخ اقدام نمایند.

گواهی پذیرش

گواهی پذیرش مقالات در روز دوم کنفرانس اهدا میگردد.
برنامه ارائه پوسترها در هر دو روز کنفرانس تقسیم خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرام کنفرانس

به اطلاع شرکت‌کنندگان محترم می‌رساند، جهت تسریع در روند اطلاع رسانی کنفرانس، خواهشمند است در کانال تلگرام به آدرس Pla2017@ عضو شوید.

پنجمین کنفرانس مهندسی و فیزیک پلاسما

پنجمین کنفرانس مهندسی و فیزیک پلاسما با هدف بررسی و ارائه آخرین نتایج در فیزیک و مهندسی پلاسما در مراکز صنعتی و تحقیقاتی ایران در دانشگاه شهید بهشتی تهران در تاریخ 21 و 22 اردیبهشت ماه 1396 برگزار می‌گردد.

pep2017@plasmasociety.ir

سوالات و مشکلات خود را از طریق ایمیل یا صفحه تماس با ما مطرح نمایید.
کانال تلگرامی : Pla2017@

مشاهده تصویر
برای مشاهده پوستر در ابعاد بزرگتر روی آن کلیک کنید

مشاهده تصویر
برای مشاهده پلان در ابعاد بزرگتر روی آن کلیک کنید